17 października 2016

Mooie Nederlandse gouden herfst

sie robi, jesien w lesie, autumn, herfst

Nie martwcie się, to nie będzie post napisany po holendersku, jeszcze aż tak się z tym językiem nie polubiliśmy :) Będzie właściwie więcej obrazów, niż słów. Jesiennych obrazów. Holenderska, złota jesień.


-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 


Ostatnio słowa jakoś nie chciały układać się w sensowne zdania. Żeby nie rzucać się na głęboką wodę, zacznę dzisiaj jedynie od kilku. Przemówię głównie obrazami, na które natrafiłam na niedzielnym spacerze, w prawdopodobnie jeden z ostatnich, dwudziestostopniowych weekendów - trzeba było skorzystać z pięknej pogody. A jesień wszędzie potrafi być piękna. Więc dzielę się z Wami pięknem, które miałam przyjemność ostatnio podziwiać. 

Zapraszam na jesień w lesie!


sie robi, jesien zachod slonca w lesie
jablon, appel tree, appelboom
sie robi, jesien, herfst, autumn, sunset
sie robi, jesienny lisc, autumn leafsWszystkie zdjęcia zostały wykonane lustrzanką cyfrową z analogowym obiektywem (Helios 44-2 - 58mm f/2.0). 


sie robi, jesien w lesie, autumn in forest, herfst in bos
sie robi, blackberry, jezyna, braambes
sie robi, autumn forest, las jesienia, herfst, bos


Część zdjęć, jak na przykład to poniżej, zrobiłam techniką freelensing. Jesteście ciekawi, co to takiego? Sprawdźcie tutaj, super prosta sprawa i zawsze zaskakujący efekt końcowy : )


sie robi, autumn leafs, jesienne liscie, freelensingMam nadzieję, że nacieszyłam nieco Wasze oczy, ja na pewno będę wracała do tych zdjęć w te bardziej szare i deszczowe jesienne dni.Miłej jesieni!
xoxo

Aga


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz